Sprzedajemy urządzenia i wdrażamy technologię druku cyfrowego
ZADZWOŃ DO NAS POMOŻEMY!+48 501 249 031+48 664 700 859


Towar miesiąca

Roland VP 540

27 000,00 zł netto
33 210,00 zł ( z vat 23% )

Plotery drukująco tnące

Wartym uwagi są plotery drukująco-tnące tzw. 2w1 na ploterze tym zarówno możemy drukować jak i wycinać grafiki w dowolnym kształcie. Funkcja przydatna w przypadku zleceń wykonania naklejek, wlepek, strikerów, plomb gwarancyjnych, nadrukach na koszulki czy naklejek 3D.

W tej kategorii prym wiodą plotery roland, modele takie jak SP300, SP 540, SC540, SC545 podstawowa różnica między modelami z serii SP a SC to ilość głowic drukujących, pierwsza z serii ma dwie głowice a kolejna cztery, obydwie serie są oparte na znanych i niezawodnych głowicach Epsona DX4.

Proces cięcie należy uwzględnić już na etapie przygotowania grafiki do druku w większości przypadków wystarczy w przygotowywanym pliku narysować ścieżkę cięcia i nazwać ją odpowiednim kolorem. Używając standardowych programów RIPujących rolanda ścieżka cięcia musi zostać oznaczona kolorem o nazwie: „CutContur” lub „CutPath następnie plik eksportujemy, zapisujemy do formatu EPSa i tak przygotowany otwieramy w programie RIPującym. Prawidłowo przygotowany plik program od razu rozpozna i wyświetli ścieżkę cięcia, przerywaną mrugającą linią.
Występują również plotery drukująco-tnące z tzw. OPOSem systemem czytania znaczników, w przypadku posiadania plotera z taką opcją, wydrukowaną prace jesteśmy w stanie ściągnąć z plotera, poddać dodatkowej obróbce na przykład laminowaniu, po czym następnie założyć wskazać znaczniki a ploter sam dopasuje i spozycjonuje linie cięcia.
Ostatnio oglądane

stat4u