Sprzedajemy urządzenia i wdrażamy technologię druku cyfrowego
ZADZWOŃ DO NAS POMOŻEMY!+48 501 249 031+48 664 700 859


Towar miesiąca

Filtr powietrza "Airfilter IC" firmy TEKA

3 000,00 zł netto
3 690,00 zł ( z vat 23% )

Roland Sol Jet SC 545 Ex

Producent: Roland DG Roland DG
36 000,00 zł netto
44 280,00 zł ( z vat 23% )
Sprzedany

Roland Sol Jet SC 545 Ex

 • Druk i cięcie w jednej maszynie
 • szerokość druku 137cm
 • Trwały druk solwentowy o odporności na zewnątrz do 3 lat
 • Wysoka rozdzielczość do 1440x1440 dpi + druk zmienną kroplą
 • System pozycjonowania Roland QuadrAlign™
 • Koszt druku to około 4 zł/m2
 • w komplecie RIP Wersa Works oraz profile kolorów
 • dodatkowo system stałego zasilania atramentami
 • dodatkowo system automatycznego czyszczenia
 • dodatkowe podgrzewane stoły
 • po pełnym przeglądzie
 • nowe głowice, wipery, dampery

Możliwy zakup na raty - leasing, pomagamy w załatwieniu formalności.

Jakość cięcia
W VersaCamm zastosowano głowicę sprawdzoną w ploterach tnących serii PRO. Parametry są na tyle wysokie, że ploter może z powodzeniem wykonać prace typowego plotera tnącego. Cięcie nawet grubych folii do piaskowania nie powinno sprawiać problemów. Unikalny system QuadrAlignTM pozwala wycinać już wydrukowaną i zalaminowaną grafikę.
Głowice piezoelektryczne
VersaCamm jak wszystkie plotery ROLAND stosuje technologie druku opartą na głowicach piezoelektrycznych, które są bardzo trwałe i precyzyjne. Ich sprawność jest tak wysoka, że nawet atramentem solwentowym można drukować zmienną kroplą przy rozdzielczości 1440dpi. Żywotność głowic obliczona jest na 6 milionów kropel co przekłada się na około 2 lata pracy.
Zmienna kropla
Druk zmienną kroplą to technologia polegająca na wytwarzaniu przez odpowiednie podawanie napięcia na głowicy kropel o trzech rozmiarach. W zależności od zastosowanej rozdzielczości czy trybu druku ploter dobiera odpowiedni rozmiar kropli. Efekt końcowy to równomierne krycie bez pozostawiania niezadrukowanych obszarów czy zalewania się kropel. Wydruk jest ostry, przejścia tonalne wyjątkowo gładkie oraz praktycznie wyeliminowano banding.
Wbudowany system podgrzewania
VersaCamm posiada wbudowany system podgrzewania stołu sterowany z pulpitu maszyny lub z programu RIP. Grzałki umieszczone są bezpośrednio pod głowicami drukującymi. Stół posiada regulacje w zakresie 34 -50oC. Temperatura potrzebna jest w celu uplastycznienia materiału, ułatwia łączenie się atramentu z materiałem a także skraca czas potrzebny na wysuszenie atramentu.
ROLAND Versa Works
Firma Roland standardowo wyposaża ploter w program Versa Works. Posiada on takie funkcje jak: kolejkowanie, przeskalowanie, panelowanie, przycinanie oraz obracanie o 90°. Program odczytuje pliki formatu: TIFF, JPEG, EPS, PS, PDF 1.4 i DCS 2.0. Oparty jest na Postscript 3.
Zapewniamy:
Szkolenie z obsługi plotera, bezterminowe konsultacje telefoniczne po zakupie plotera, profile kolorów.
Oferujemy:
Transport na terenie kraju, profesjonalne doradztwo oraz usługi serwisowe, przeglądy okresowe, części zamienne i eksploatacyjne (wipery dampery, noże), atramenty, chipy, systemy stałego zasilania, programy ripujące (poster print, onyx, wersaworks), filtry powietrza oraz wszelkiego rodzaju urządzenia związane z ploterami wielkoformatowymi.

Ostatnio oglądane

stat4u